איפה הייתם ומתי?

איפה הייתם ומתי?

אתמול ראיתי אב לחוץ שואל את בתו בגיל הטיפש עשרה, היכן בילתה אתמול בלילה. האב יודע את האימייל של הבת שלו ואת הסיסמא שלה (מעניין), בג"ימייל האב המודאג ניסה לאמת את הפרטים שבתו נתנה וראה שהם אינם נכונים. הוא יודע איפה בתו הייתה בלילה האחרון .

אתם יודעים שגוגל יכולה לומר איפה הייתם ומתי? מפחיד שאם יש לך סמארטפון בעל מערכת הפעלה אנדואיד (למשל סאמסונג)  גוגל עלולה לספר איפה היית ומתי   בכתובת הבאה:  https://maps.google.com/locationhistory/b/0
על מנת לגלות איפה היתם ומתי? \
  • אנו צריכים סמארטפון המבוסס על אנדרואיד,
  • כפי שאמרתי  חשבון ג'ימייל שמתחייב והסיסמא של בעל הטלפון ,בעל חשבון בג'ימייל! (במקרה שלנו זה היה…).
איפה הייתם בקיץ האחרון?
מגלה איפה היית בקיץ האחרון
השירות, הקיים כמעט מהיום בו החלו סמארטפונים המבוססים על מערכת הפעלה של גוגל להימכר לצרכנים, השירות אוגר את המידע אודות מיקומים בהם ביקר המשתמש – כולל תאריכים ושעות, ואף הערכת דרכי התחבורה של המשתמש בין מקומות לפי ניתוח מהירות התנועה שלו בדרכים. (שימוש באוטובוס). ואפילו כמה קילומטר האדם הלך.
השרות ניתן לכיבוי אבל כל עוד אתה משתמש באפליקציה הדורשת גילוי מיקום השירות עובד, אפלקציות התומכות הם למשל WAZE או RUNKIPPER וכדומה?
לכן שימרו על הטלפון בכל משמר , כשאתם הולכים למקום שאתן לא רוצות שידעו (למאהב?) אל תיקחו טלפון  (חכם),.
ואיך האבא ידע את הסיסמא של בתו הוא הלך למחשב שלה בחדרה, שם  במחשב  של הבת לא בוצעה יציאה מגוגל. אפילו המחשב חא היה כבוי  , לכן שנכנסים לגוגל הוא שומר את השם והסיסמא של החשבון.
לכן אני ממליץ לזכור לצאת מהחשבונות שלכם במחשב אם אתם יוצאים לזמן מה שאפילו ההורים או האח יכנסו לחשבון שלכם.
חשבתי שהאב הוא  מה זה אובססיבי , שנמצא כל יום או כל היום במעקב אחרי בתו אבל הוא רק אבא דאגן…

אני יודע איפה היית אתמול
אני יודע איפה היית אתמול

 

Comments are closed.